Den 21 mars hadde vi en bowlingkveld på Torsbekkdalen Bowling. Vi startet med laserworld, som var nytt for 2 av oss.
For at det skulle bli mer morsomt, så delte vi oss inn i gutte lag og jente lag.
Vi hadde det kjempe morro med å springe rundt inne i mørket der og skyte hverandre, men det forekom at vi klarte å skyte lagkamerater eller oss selv.
Etter laserworlden var alle sammen slitne og vi satt oss ned med brus mens vi ventet på pizzaen. Da vi hadde fått pizzaen, var ferdig med å spise og hadde fått oss hver vår slush, gikk vi ned til bowlingbanen.
Etter en runde fant vi ut at vi hadde tid igjen, så vi startet en ny runde.
Plutselig kom en av de ansatte bort til oss og vi fikk resultatlisten fra laserworlden. Slik ble rekkefølgen:
Jentelaget hadde tapt for guttelaget, med stor margin. De eneste som gikk i pluss på poenglisten var Eirik og Odin, som også var de desidert beste der inne. Resten av oss fikk minuspoeng, men hadde truffet ganske mange baser, roboter eller andre spillere.
Vi sammenliknet resultatet og fortsatte med serien vår. Vinnerene ble Espen og Emma. Og selvfølgelig, så fikk alle sammen untatt Linea strike en eller annen gang i løpet av de 2 seriene.
Det tok lenger tid enn det vi hadde planlagt, så vi var ferdig rundt halv 7 tiden. Men alle sammen var glade etter alt og vi avslutett det hele med en runde airhockey, hvor Emma og Eirik vant overlegent.
Vi tok ingen bilder fra dette eventet, vi var alt for opptatt med å gjøre andre ting.