1) Hilsen fra Humanistisk Ungdoms sommerleir
Robin og Robin har skrevet hilsen til alle dere som har blitt hjemme:
Hei alle,
Nå kan alle dere som ikke ble med på sommerleiren angre, her bades det og rasjonaliseres til den store gullmedalje!
Leiren startet med velkomstdrink tett etterfulgt av sprø leker på tunet, bl.a pip og WRÆH! og navneleker for å bli kjent.
Ellers fyller vi dagene med filmer, bading, workshops, "erotiske noveller" (interessert? Les mer i leiravisa) og interessante samtaler/diskusjoner/krangler om alt mulig rart. Vi hadde til og med Arnfinn Pettersen på besøk for å fortelle oss om rasjonalisme og mange andre rare ting som slutter med "isme".
I går ble vi delt inn i grupper for å lage hver vår religion, de skal presenteres på torsdag og Arnfinn har lovet premie til den beste (og til den verste). Ellers nyter vi det generelt humanistiske samværet.
Kort sagt en perfekt leir!
Sommerhilsen fra Robin (24) og Robin (22)!
PS: Hver dag legges dagens leiravis Rasjonen ut på våre nettsider. Last ned PDF-versjonen og les hva du går glipp av slik at du blir med oss på leir neste år!
Les mer her: www.humanistiskungdom.no/sommerleir
-----------------------------------------------------------------------
2) Verv og vinn


Vervekampanjen som alle medlemmer fikk brev om i juli nærmer seg slutten, nå er det kun fire uker igjen. For å vinne T-skjorter, capser og reisegavekort må dere melde fra hvem dere har vervet innen 1. september.
Dette er din sjanse til å slå to fluer i en smekk - både verve vennene dine til Humanistisk Ungdom OG vinne flotte premier.
Les mer her: www.humanistiskungdom.no/vervogvinn